Infolinka +421 902 207 207

Premiére - nové byty v Bratislave

Bývanie s výhľadom v Bratislave

Moderný polyfunkčný objekt PREMIÉRE sa nachádza v atraktívnej lokalite Bratislavy v Starom Meste, medzi ulicami Šancová a Beskydská v blízkosti Račianskeho mýta. Šancová ulica spája významné komunikačné tepny od letiska a Zlatých pieskov cez Trnavskú a Račianske mýto, na druhej strane cez Pražskú ulicu až po Lamač diaľnicu D2. V blízkosti Šancovej ulice sa nachádza železničná Hlavná stanica, ktorá je jednou zo vstupných brán do hlavného mesta. Obľúbené výletné a oddychové miesto Bratislavčanov s krásnym výhľadom – Koliba - delí od objektu PREMIÉRE len niekoľko minút jazdy MHD, autom alebo aktívnych športovcov na bicykli. Priľahlá Karpatská ulica je označovaná ako neoficiálna ulica dizajnu, nakoľko na nej sídlia rôzne obchody s nekonvenčným dizajnérskym nábytkom a doplnkami. Vďaka výnimočnej polohe v absolútnej blízkosti centra má PREMIÉRE jedinečné zázemie, občiansku a sociálnu vybavenosť, množstvo reštaurácií v okolí, perfektnú dostupnosť MHD. Významným orientačným bodom tohto územia je budova YMCA.

Vaše nové byty v Starom Meste

Projekt PREMIÉRE predstavuje 23 - podlažný dom s bytmi, apartmánmi a štúdiami. Na predaj sú jednotky 1+kk až 4+kk s výmerami od 32 m2 do 125 m2. Každý byt, apartmán či štúdio má vlastný balkón, lodžiu alebo terasu a predáva sa v štandarde, ktorý zodpovedá požiadavkám moderného mestského bývania 21. storočia. Vlastníci bytov získajú nielen exkluzívne miesto pre život alebo pre svoju investíciu, ale mnohí z nich aj panoramatické nádherné výhľady na celé mesto. Dnešný nedostatok zelene na tejto ulici doplníme extenzívnou zelenou terasou na 2. nadzemnom podlaží, ktorá bude tvoriť zelenú oázu mestského bulváru. Súčasťou projektu sú aj administratívne priestory a obchody v parteri ulice. Tieto ponúknu individuálnu možnosť úpravy podľa potrieb zákazníka. Ich výborná poloha je vynikajúca príležitosť pre propagáciu spoločnosti. Samozrejmosťou sú parkovacie státia v troch podzemných podlažiach, medzi ktorými budú aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

Prečo bývať v PREMIÉRE

• atraktívna lokalita na bývanie
• nádherné výhľady na panorámu mesta
• jedinečná investičná príležitosť
• plnohodnotná občianska vybavenosť
• výborné dopravné napojenie MHD
• kompletný predajný a hypotekárny servis
• výhodné poistenie
• všetko na jednom mieste

Nové byty v Starom Meste – mám záujem!

Zaujal Vás projekt novostavby v Starom Meste nazvaný PREMIÉRE? Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si informačné stretnutie s našimi predajcami.

 

Google Maps x