PRIPRAVOVANÉ PROJEKTY

FINEP aktuálne pripravuje novú V. etapu svojho úspešného projektu Jégého alej. Táto etapa prinesie bohatú ponuku najrôznejších bytových dispozícií od 1 izbových až po 4 izbové jednotky. Každý si tak môže vybrať svoj vlastný nový byt presne podľa svojich predstáv.

Hľadáte nový byt v Bratislave? Potom ste tu správne. Prinášame vám prehľad aktuálne pripravovaných nových bytov v atraktívnej lokalite.

Zaregistrujte sa k novinkám o pripravovanej etape a dozviete sa medzi prvými o zahájení predaja vybraného projektu.


JÉGÉHO ALEJ V

Registrovať sa k etape


Jégého alej je našim prvým polyfunkčným projektom v Bratislave. Projekt sa nachádza v obľúbenej štvrti Ružinov, ktorá je vďaka svojej polohe a ľahkej dostupnosti veľmi pokojnou mestskou časťou obklopenou zeleňou. Samotnú Jégého ulicu tvorí tichá alej, husto lemovaná vysokými stromami v blízkosti jednej z hlavných dopravných križovatiek – Trnavského mýta. Do centra mesta je to z Jégého aleje len 10 minút, dopravnú dostupnosť zabezpečujú linky MHD – autobusy, trolejbusy a električky, ktorých zastávky sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od objektov.
Nová etapa výstavby Jégého aleje prinesie ponuku 183 bytových jednotiek a apartmánov s dispozíciou od 1 izb. (28 m2) až po 4 izb. (123 m2) jednotky. Tieto budú umiestnené v dvoch 8 podlažných budovách.