Danubius One ide do predaja

Danubius One ide do predaja

4. 1. 2021

Danubius One je v predaji. Názov Danubius odkazuje na pôvodnú továreň na nite, ktorá sa nachádza v bezprostrednom susedstve v tejto lokalite. Historická budova  bude v priebehu ďalších rokov zrevitalizovaná a premenená na modernú budovu s industriálnymi loftami a obchodnými priestormi. Zatiaľ ide iba o budúcnosť, dnešná prítomnosť sa volá Danubius One!

Moderná Bratislava rastie do výšky a Danubius One ponúkne v rámci 26 nadzemných podlaží celkom 119 jednotiek na bývanie.  Tento projekt ponúka rôzne dispozície od 1 izbových až po nadštandardné 5 izbové byty na posledných dvoch podlažiach výškovej budovy s úchvatnými výhľadmi na Bratislavu. K tomu pribudnú ešte dve obchodné jednotky na prízemí. Samozrejmosťou sú garážové státia a pivnice alebo bezbariérový prístup do domu.

Danubius One vyniká svojou čistou architektúrou z pera architektov štúdia A69. Svojím záujemcom ponúka tento projekt moderné bývanie v širšom centre Bratislavy a skvelé miesto pre život. Všetko, čo pre každodenný život v meste potrebujete, nájdete buď v bezprostrednej blízkosti svojej novej adresy alebo doslova za rohom. Od detských ihrísk priamo v rezidenčnom projekte, cez športoviská, školy, škôlky až po nákupy. Všetko, čo potrebujete pre svoje každodenné fungovanie a život, nakúpite v OC Central, ktorý je umiestnený niekoľko minút pešej chôdze od vášho nového domova.

Zastávky MHD (autobus alebo električku) máte tiež veľmi blízko. Príjemný večer si zaiste užijete v jednej z blízkych reštaurácii. Stačí si len vybrať. Danubius One je iba jeden a bola by škoda nechať si ujsť skvelú príležitosť kúpiť si tu svoje bývanie ako pre seba tak pre rodinu, alebo  využiť možnosť zhodnotenia svojej investície vo forme nájomného bývania.

Viac informácií a aktuálnu ponuku voľných bytových jednotiek nájdete tu.

Napísať správu

Zanechajte nám prosím svoje údaje, aby sme vás mohli kontaktovať.

Vaše osobné údaje spracovávame v súlade s GDPR