• SK

Infolinka +421 902 207 207

Nové byty na predaj v Bratislave

Túžite po novom byte v centre Bratislavy? Ste tu správne! Ponúkame Vám kvalitné bývanie v Ružinove. Viac ako 19 rokov sa zaoberáme výstavbou a predajom moderných bytov v Českej republike a 8 rokov na Slovensku. Aktuálne Vám ponúkame poslednú etapu Jégého aleje, Jégého alej 4.

Vyberte si z ponuky nových bytov v Bratislave

Keď kliknete na náš cenník bytov na predaj v Bratislave, môžete si vybrať byt podľa svojich požiadaviek (dispozícia bytu, plocha bytu a cena bytu). V prehliadači si môžete kliknúť na číslo konkrétneho bytu a zobrazí sa Vám pôdorys a podrobné informácie o byte.
Dôvod prečo kúpiť byt od FINEP-u

1. Sme developerom projektu Jégého alej, a preto Vám môžeme ponúknuť nové byty v Bratislave v najatraktívnejšej lokalite Ružinov. Neplaťte zbytočne provízie realitným kanceláriám za sprostredkovanie kúpy bytu.

2. Máme 19 ročné skúsenosti s výstavbou bytov v Českej republike a 8 rokov pôsobíme na Slovensku. Za toto obdobie sme v Čechách a na Slovensku spolu predali viac ako 8000 nových bytov.

3. Ponúkame Vám bezplatné finančné služby. Pomôžeme Vám pri vybavovaní hypotéky a poistení nehnuteľnosti.

4. Poskytujeme predĺženú záruku 3 roky na všetky predané byty v Bratislave.

5. Kladieme veľký dôraz na vzhľad a vybavenie bytov. Bez problémov vieme zapracovať rôzne klientske zmeny, pokiaľ to technické normy dovoľujú.

Potrebujete poradiť s výberom nového bytu v Bratislave – Ružinove? Nebojte sa nás na čokoľvek spýtať.

    Google Maps x