Nové byty na predaj v Bratislave


Túžite po novom byte v centre Bratislavy? Ste tu správne! Ponúkame Vám kvalitné bývanie v Bratislave. Viac ako 23 rokov sa zaoberáme výstavbou a predajom moderných bytov v Českej republike a 12 rokov na Slovensku. Aktuálne Vám ponúkame projekt Premiére s nádherné výhľady na panorámu mesta v atraktívnej lokalite Starého mesta.

Vyberte si z ponuky nových bytov v Bratislave

Keď kliknete na náš cenník bytov na predaj v Bratislave, môžete si vybrať byt podľa svojich požiadaviek (dispozícia bytu, plocha bytu a cena bytu). V prehliadači si môžete kliknúť na číslo konkrétneho bytu a zobrazí sa Vám pôdorys a podrobné informácie o byte.

Dôvod prečo kúpiť byt od FINEP-u

1. Sme developerom projektu Jégého alej, a preto Vám môžeme ponúknuť nové byty v Bratislave. Neplaťte zbytočne provízie realitným kanceláriám za sprostredkovanie kúpy bytu.

2. Máme 23 ročné skúsenosti s výstavbou bytov v Českej republike a 12 rokov pôsobíme na Slovensku. Za toto obdobie sme v Čechách a na Slovensku spolu predali viac ako 10 000 nových bytov.

3. Ponúkame Vám bezplatné finančné služby. Pomôžeme Vám pri vybavovaní hypotéky a poistení nehnuteľnosti.

4. Poskytujeme predĺženú záruku 3 roky na všetky predané byty v Bratislave.

5. Kladieme veľký dôraz na vzhľad a vybavenie bytov. Bez problémov vieme zapracovať rôzne klientske zmeny, pokiaľ to technické normy dovoľujú.

Potrebujete poradiť s výberom nového bytu v Bratislave? Nebojte sa nás na čokoľvek spýtať.

ŽIADOSŤ O STRETNUTIE

Potrebujete poradiť? Napište nám, sme tu pre vás.

Napísať správu