Významné rozhodnutie

Veríme, že nákup nehnuteľnosti pre vás môže byť významným rozhodnutím. Dovoľte nám predstaviť dôvody prečo si z ponuky všetkých developerov v Bratislave vybrať práve spoločnosť FINEP.

Prečo si vybrať práve nás

  1. Spoločnosť FINEP začala svoju činnosť na slovenskom trhu v roku 2006. Materská spoločnosť FINEP sídli v Prahe a patrí medzi najväčšie developerské spoločnosti v Českej republike. Od roku 2013 FINEP realizuje projekt aj v Mongolsku.
  2. Staviame úspešné projekty v Bratislave. Naša spoločnosť sa špecializuje na výstavbu rezidenčných bytových projektov. Pri realizácii projektov kladieme dôraz na nadštandardný servis a spokojnosť klientov. Celkovo doposiaľ FINEP postavil viac než 15 000 bytov v desiatkach úspešne dokončených projektoch v Čechách a na Slovensku. Kvalita našej práce v ČR bola už dvakrát ocenená absolútnou výhrou v kategórii rezidenčných projektov v prestížnej súťaži „Best of Realty“.
  3. Peniaze našich klientov sú v bezpečí po celú dobu výstavby. Naše projekty financujú banky, pričom projektové úvery podliehajú ich pravidelnej a veľmi prísnej kontrole. Banka uvoľňuje peniaze postupne podľa dokončenia jednotlivých fáz výstavby a garantuje tým riadne dokončenie celého projektu a to i v prípade, že by neboli predané všetky bytové jednotky.
  4. Našim klientom neponúkame „iba“ byt, ale vytvárame im nový domov. Riešime celkovú infraštruktúru a služby v okolí. Príkladom je náš projekt Jégého alej.
  5. Záruky 3 roky na všetky naše projekty. Uvedomujeme si záväzok, ktorý nákup nehnuteľnosti predstavuje. Preto robíme všetko preto, aby sme splnili svoje záväzky a boli našim klientom spoľahlivým partnerom i po dokončení a prevzatí bytu. Spokojnosť našich klientov je našou najväčšou odmenou a zároveň výzvou v neustálej snahe o zlepšenie sa.
  6. Kvalitné zariaďovacie predmety. V našich projektoch kladieme veľký dôraz na vysoký štandard bytového vybavenia. Neustále preto sledujeme aktuálne trendy. Klienti majú možnosť výberu z bohatej ponuky zariaďovacích predmetov s možnosťami flexibilných klientskych zmien. Naša technička je pripravená pomôcť a poradiť pri riešení otázky bytového štandardu, či iných klientskych zmien (samozrejme pokiaľ to technické normy dovolia).
  7. Staviame iba s tými najlepšími. Dôrazne dbáme na kvalitu všetkých našich projektov. Našim partnerom je popredná stavebná spoločnosť Takenaka, ktorá realizuje výstavbu našich posledných projektov.

Poradíme vám s výberom bytu

Potrebujete poradiť? Napište nám, sme tu pre vás.