Nové byty v Bratislave

Veríme, že nákup nehnuteľnosti pre vás môže byť významným rozhodnutím. Dovoľte nám predstaviť dôvody prečo si z ponuky všetkých developerov v Bratislave vybrať práve spoločnosť FINEP.

Prečo si vybrať práve nás

  1. Viac než 10 rokov na slovenskom trhu – spoločnosť FINEP začala svoju činnosť v roku 2006 projektom Jégého alej, kde v lete roku 2016 dokončila svoju IV. etapu. Po dokončení výstavby Jégého alej, momentálne realizujeme výstavbu projektu PREMÉRE. Materská spoločnosť FINEP sídli v Prahe a patrí medzi najväčšie developerské spoločnosti v Českej republike. Od roku 2013 FINEP realizuje projekt aj v Mongolsku.
  2. Staviame úspešné projekty v Bratislave - Naša spoločnosť sa špecializuje na výstavbu rezidenčných bytových projektov. Pri realizácii projektov kladieme dôraz na nadštandardný servis a spokojnosť klientov. K dnešnému dňu sme postavili viac než 900 bytov v úspešne dokončených projektoch Jégého alej a vo výstavbe ďalších projektov neustále pokračujeme. Celkovo doposiaľ FINEP postavil viac než 12 000 bytov v desiatkach úspešne dokončených projektoch v Čechách a na Slovensku. Kvalita našej práce v ČR bola už dvakrát ocenená absolútnou výhrou v kategórii rezidenčných projektov v prestížnej súťaži „Best of Realty“.
  3. Financovanie projektu – Peniaze našich klientov sú v bezpečí po celú dobu výstavby. Naše projekty financujú banky (VÚB), pričom projektové úvery podliehajú ich pravidelnej a veľmi prísnej kontrole. Banka uvoľňuje peniaze postupne podľa dokončenia jednotlivých fáz výstavby a garantuje tým riadne dokončenie celého projektu a to i v prípade, že by neboli predané všetky bytové jednotky.
  4. City development – Našim klientom neponúkame „iba“ byt, ale vytvárame im nový domov. Riešime celkovú infraštruktúru a služby v okolí. Príkladom je náš projekt Jégého alej a jeho 4 etapy.
  5. Záruky 3 roky na všetky naše projekty – Uvedomujeme si záväzok, ktorý nákup nehnuteľnosti predstavuje. Preto robíme všetko preto, aby sme splnili svoje záväzky a boli našim klientom spoľahlivým partnerom i po dokončení a prevzatí bytu. Spokojnosť našich klientov je našou najväčšou odmenou a zároveň výzvou v neustálej snahe o zlepšenie sa.
  6. Kvalitné zariaďovacie predmety – V našich projektoch kladieme veľký dôraz na vysoký štandard bytového vybavenia. Neustále preto sledujeme aktuálne trendy. Klienti majú možnosť výberu z bohatej ponuky zariaďovacích predmetov s možnosťami flexibilných klientskych zmien. Naša technička je pripravená pomôcť a poradiť pri riešení otázky bytového štandardu, či iných klientskych zmien (samozrejme pokiaľ to technické normy dovolia)
  7. Staviame iba s tými najlepšími – Dôrazne dbáme na kvalitu všetkých našich projektov. Našim partnerom je popredná stavebná spoločnosť Skanska, ktorá realizuje výstavbu našich posledných projektov.

Volajte +421 902 207 207


Píšte na info@finep.sk. Rovnako si možete dohodnúť schôdzku prostredníctvom nášho on-line formulára:

Napísať správu

Zanechajte nám prosím svoje údaje, aby sme vás mohli kontaktovať.

Vaše osobné údaje spracovávame v súlade s GDPR