Sme FINEP

Spoločnosť FINEP patrí medzi najväčšie developerské spoločnosti v Českej republike. Od svojho vzniku v roku 1995 postavila viac ako 15 000 nových bytov.

Pri realizácii projektov kladie dôraz na nadštandardný servis a spokojnosť klientov. Kľúčová je lokalita, originálna architektúra, kvalitná realizácia stavby a plnohodnotná občianska vybavenosť. Produktové portfólio je doplnené ponukou finančných a realitných služieb.

Svoju pôsobnosť na Slovensko rozšíril FINEP v roku 2006. Činnosť začal odkúpením projektu Jégého alej, ktorý sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Lokalita sa vyznačuje dostatkom zelene, bohatou infraštruktúrou a výborným dopravným spojením.

V roku 2015 vstúpil FINEP do už rozpracovaného projektu výškovej budovy Premiére na Šancovej ulici v Starom meste, ktorý ponúka nádherne panoramatické výhľady. Úspešne ju dokončil v roku 2020.

V nasledujúcich rokoch sa FINEP chce v Bratislave venovať predovšetkým rozvoju projektu Danubius, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Jégeho aleje. Súčasťou projektu je aj revitalizácia bývalej továrne Cvernovka.