Finep podporuje

2. ročník súťaže pre študentov STU pokračuje

Uplynulú jeseň 2017 bol spustený druhý ročník súťaže, kde mali študenti 5. ročníka Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, v rámci semináru interiérový dizajn, vytvoriť projekt na riešenie interiérového dizajnu typického apartmánu loftového charakteru v objekte Cvernovka na Trnavskej ceste v Bratislave.
Súťažné návrhy študenti odovzdali koncom decembra 2017, pričom výsledky a víťazný projekt boli známe vo februári 2018.

Porotu najviac zaujala vizualizácia študentky Bc. Kataríny Nagyovej. Jej návrh apartmánu bol naozaj originálny a vkusný. Víťazka súťaže si za svoje dielo odniesla darček – nový notebook. Gratulujeme!

Podporujeme študentov STU v Bratislave

V súvislosti s prípravou nášho nového rezidenčného projektu PREMIÉRE, sme na jeseň 2016 odštartovali 1. ročník súťaže pre študentov STU v Bratislave. Jej predmetom bolo navrhnúť interiérový bytový dizajn bytu 2101.B v 21. NP výškovej časti objektu Premiére v Bratislave. Návrhy študentov boli veľmi zaujímavé, ale zvíťaziť mohol iba jeden. Napriek tomu si svoje ocenenia - 1. cenu Macbook a 2. cenu mobilný telefón odniesli dvaja študenti. Výhercom srdečne gratulujeme a už teraz sa tešíme na ďalší ročník súťaže.