História našich developerských projektov

Spoločnosť FINEP bola založená v roku 1995. Od svojho vzniku sa zaradila medzi kľúčových hráčov medzi developermi v Prahe a Bratislave a najnovšie aj v Mongolsku. Kvalita našej práce bola niekoľkokrát v Českej republike ocenená absolútnou výhrou v kategórii rezidenčných projektov v prestížnej súťaži „Best of Realty“

Uvedomujeme si záväzok, ktorý nákup nehnuteľnosti predstavuje. Preto robíme všetko preto, aby sme splnili svoje záväzky a boli našim klientom spoľahlivým partnerom i po dokončení a prevzatí bytu. Od začiatku existencie sme predali viac ako 15 000 bytov a vo výstavbe plánujeme i naďalej pokračovať.

Prijmite pozvanie do galérie mapujúcej históriu našich projektov:

Premiѐre

Premiѐre

Staré mesto

Ide o mestskú časť Bratislavy, ktorá je kvôli svojej polohe a historickému centru turisticky najnavštevovanejšou. Dominantou mesta je štvorvežový Bratislavsky hrad, no nájdete tu aj Slavín, Dóm svätého Martina, Slovenské národné divadlo a mnoho ďalších historických pamiatok.

Šancová ulica je ulica v Bratislave, v mestskej časti Staré Mesto a Nové Mesto. Tiahne sa od križovatky Štefánikovej a Pražskej po Trnavské mýto.

Vypredané

Jégého alej IV

Jégého alej IV

Polyfunkčný objekt Jégého alej IV je posledným objektom komplexu Jégého alej, ktorý pozostáva zo 194 bytov a apartmánov umiestnených v 20 podlažnej veži. Objekt Jégého alej IV bol dokončený v roku 2016.

Vypredané

Jégého alej III

Jégého alej III

Bytový komplex Jégého alej III pozostáva z 213 bytových jednotiek, kde sa nachádzajú byty a apartmány s vlastnou terasou alebo balkónom. Komplex bol dokončený v roku 2013.

Vypredané

Jégého alej I, II

Jégého alej I, II

Jégého alej I, II je prvým polyfunkčným projektom v Bratislave. Spolu tvorí 506 bytových jednotiek, kde sa nachádzajú byty s rôznymi dispozíciami a veľkosťami. Polyfunkčný projekt bol dokončený v lete 2009.

Vypredané