Hľadajte bývanie

Hľadajte bývanie inak

Prežiť život kvalitne môžete len raz

FINEP je česká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výstavbu rezidenčných bytových projektov a veľkých administratívnych centier. Na Slovensku pôsobí od roku 2006.

Jégého alej a Danubius
 • ProjektyProjekty

PORADÍME VÁM S VÝBEROM BYTU

Potrebujete poradiť? Napište nám, sme tu pre vás.

Referencie klientov

 • Mysleli ste na všetko

  Dnes som si prevzala byt, ktorý sa nachádza na Jégeho Alej V, Trnavská cesta. Byt som si u Vás rezervovala na jeseň minulého roku. Od samého začiatku, až po dnešok som bola veľmi spokojná s vašou organizáciou, s profesionálnym prístupom celého kolektívu. Mysleli ste na všetko, od poskytnutia finančných služieb až po zariaďovanie interiéru, prenájom. Týmto sa chcem úprimne poďakovať všetkým a zaželať Vám takých spokojných zákazníkov ako som ja.

  Iveta M.

 • Sme radi, že sme sa rozhodli pre vás

  Vážená spoločnosť,

  v byte od Finep bývame 4tým rokom a sme spokojní, tak s bytom ako aj lokalitou, v ktorom sa nachádza. Ďakujem za príjemný prístup vašich zamestnankýň, ktoré zakaždým ochotne zodpovedali každý náš dotaz. Sme radi, že sme sa rozhodli pre vás.

  Zuzana K.

 • Príjemné pracovať s profesionálmi

  Dobrý deň,

  v dnešnej dobe je veľmi príjemné pracovať a uzatvárať zmluvu s profesionálmi. Oceňujem váš prístup, korektnosť a profesionalitu. Do budúcna, želám samých spokojných zákazníkov.

  Jarsolav K.

 • Tešíme sa z bývanie

  Dobrý deň,

  Vďaka FINEPu má naša rodina svoje bývanie v novostavbe kúsok od centra. Tešíme sa z dobrej dostupnosti, úžasnej občianskej vybavenosti, udržiavaného okolia a skvelých susedov. Ďakujeme!

  Katarína H.

 • Splnil sa môj sen o bývaní

  Dobrý deň,

  rád by som sa Vám touto cestou poďakoval za skvelú spoluprácu. Od prvého úvodného stretnutia, cez pomoc s výberom bytu a štandardov, až po odovzdanie bytu. Vďaka vám sa mi splnil môj sen o bývaní. S vašou spoločnosťou rozhodne rátam i do budúcnosti ako s partnerom, s ktorým budem riešiť svoj nový, väčší byt.

  Miroslav P.

Naše hodnoty

Sme developerská spoločnosť so zodpovedným a etickým prístupom vo vzťahu ku klientom. O kvalite našich služieb, profesionalite a ochote sa už presvedčili desaťtisíce spokojných klientov. Svojím zákazníkom prinášame inovatívne a moderné realitné služby. Tisíce predaných nových bytov v Čechách i na Slovensku a rada prestížnych ocenení hovorí za všetko.

Môžete sa na nás spoľahnúť – dodržíme slovo a dodržiavame aj zákony. Podanie ruky je viac než zmluva.

FINEP

Predaj bytov Bratislava

Napísať správu

Zanechajte nám prosím svoje údaje, aby sme vás mohli kontaktovať.

Vaše osobné údaje spracovávame v súlade s GDPR