Hľadajte bývanie inak

Prežiť život kvalitne môžete len raz

FINEP je česká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1995 a v roku 2006 rozšírila svoju pôsobnosť na Slovensko. Špecializuje sa na výstavbu rezidenčných bytových projektov a veľkých administratívnych centier. Za profesionalitu a vysokú úroveň poskytovaných služieb získal FINEP v roku 2010 prestížne ocenenie Developer roku.

Premiѐre
  • ProjektyProjekty

Žiadosť o stretnutie

Potrebujete poradiť? Napište nám, sme tu pre vás.

 

Naše hodnoty

Predaj bytov Bratislava

Sme developerská spoločnosť so zodpovedným a etickým prístupom vo vzťahu ku klientom. O kvalite našich služieb, profesionalite a ochote sa už presvedčili desaťtisíce spokojných klientov. Svojím zákazníkom prinášame inovatívne a moderné realitné služby. Tisíce predaných nových bytov v Čechách i na Slovensku a rada prestížnych ocenení hovorí za všetko.

Môžete sa na nás spoľahnúť – dodržíme slovo a dodržiavame aj zákony. Podanie ruky je viac než zmluva.

FINEP

Referencie klientov

Vážená spoločnosť,

v byte od Finep bývame 4tým rokom a sme spokojní, tak s bytom ako aj lokalitou, v ktorom sa nachádza. Ďakujem za príjemný prístup vašich zamestnankýň, ktoré zakaždým ochotne zodpovedali každý náš dotaz. Sme radi, že sme sa rozhodli pre vás.

Zuzana K.

Dobrý deň,

v dnešnej dobe je veľmi príjemné pracovať a uzatvárať zmluvu s profesionálmi. Oceňujem váš prístup, korektnosť a profesionalitu. Do budúcna, želám samých spokojných zákazníkov.

Jarsolav K.

Dobrý deň,

Vďaka FINEPu má naša rodina svoje bývanie v novostavbe kúsok od centra. Tešíme sa z dobrej dostupnosti, úžasnej občianskej vybavenosti, udržiavaného okolia a skvelých susedov. Ďakujeme!

Katarína H.

Dobrý deň,

rád by som sa Vám touto cestou poďakoval za skvelú spoluprácu. Od prvého úvodného stretnutia, cez pomoc s výberom bytu a štandardov, až po odovzdanie bytu. Vďaka vám sa mi splnil môj sen o bývaní. S vašou spoločnosťou rozhodne rátam i do budúcnosti ako s partnerom, s ktorým budem riešiť svoj nový, väčší byt.

Miroslav P.

Napísať správu

Zanechajte nám prosím svoje údaje, aby sme vás mohli kontaktovať.

Vaše osobné údaje spracovávame v súlade s GDPR